Kaspar Paul (1891 - 1953)
Pohled na Šternberk, signováno a datováno vpravo dole Paul Kaspar 1942, na zadní straně popsáno autorem, akvarel/papír, 29 x 22,5 cm, sklo, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Kaspar Paul (1891 - 1953)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |